رد کردن لینک ها

درباره نمایشگاه کیتکس 2020

نمایشگاه بین‌المللی کیتکس 2020 تنها نمایشگاه حوزه‌ی نوآوری، فناوری، اطلاعات و ارتباطات کشور است که رویکردی متفاوت به حوزه‌ی استارت آپ‌ها، فناوری‌های نوین، تکنولوژی‌های روز دنیا در عرصه دیجیتال مارکتینگ، سرمایه‌گذاری بر بستر استارت آپ‌ها، انتقال تجربه، گردشگری، بازی‌های رایانه‌ای، تولید محتوا، بانکداری نوین، بلاک‌چین، شهر هوشمند و IOT دارد.

این نمایشگاه در جزیره زیبای کیش به جهت ویژگی‌های خاص این جزیره در ایران و منطقه برگزار خواهد شد. وجود چنین نمایشگاهی با ظرفیت حضور سرمایه‌گذاران و هیئت‌های تجاری خارجی یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این رویداد نمایشگاهی است.

از دیگر مزیت‌های این نمایشگاه برگزاری کارگاه‌های آموزشی، پنل‌های موضوعی و انتقال تجربه، نشست‌های تخصصی و عمومی و رویدادهای جنبی است که همزمان با برگزاری نمایشگاه برگزار می‌شود. موضوع مهم و محوری “اقتصاد بدون نفت” و “اقتصاد دانش بنیان”  با توجه به رشد کشور در زمینه‌ی کسب و کارهای نوین و نوآفرین از جمله اهداف این نمایشگاه است.

حضور رسانه‌های معتبر از سراسر کشور به‌عنوان حامیان رسانه‌ای این رویداد از مهم‌ترین ویژگی‌های این نمایشگاه است. ضمن این که همزمان با نمایشگاه، برای اولین بار رسانه‌های علم محور با موضوعات نمایشگاه در فضای نمایشگاه ‌دارای غرفه هستند.

وازرت ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صدا و سیما، سازمان منطقه آزاد کیش، شرکت مخابرات ایران، سازمان فناوری و اطلاعات ایران، سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری تهران و بسیاری از شرکت‌های مهم این حوزه‌، از جمله حامیان این نمایشگاه هستند.

حامیان نمایشگاه

بازگشت به بالای صفحه